Impulsat per AOC   

Ajuntament Totes les administracions
Portada > L'Ajuntament > El consistori




SISTEMA DE GESTIÓ AMBIENTAL




AMB EL SUPORT DE:



El consistori

 


Alcalde i regidor de Territori, Urbanisme, Mobilitat i Habitatge
Josep M. Vidal Minguella
Horari d'Atenció: Dimarts de 9 a 14 h
Agenda Pública: Consultar aquí
Correu electrònic: jmvidal@esplugadefrancoli.cat

Primera tinent d'alcaldia i regidora d'Igualtat, Ciutadania, Esports i Salut
Aida Morgades Agüera
Horari d'Atenció: dimecres d'11 h a 13 h. Disponibilitat també a les tardes.
Agenda Pública: Consultar aquí
Correu electrònic: amorgades@esplugadefrancoli.cat


segona tinent d'alcaldia i regidora de Turisme, Comunicació i Transparència
Laura Poblet Badia
Horari d'Atenció: Dilluns d'11.30 a 13.30 h
Agenda Pública: Consultar aquí
Correu electrònic: lpoblet@esplugadefrancoli.cat


Tercera tinent d'alcaldia i regidora de Promoció Econòmica, Hisenda i Règim Intern
Anna March Farré
Horari d'Atenció: a concretar
Agenda Pública: Consultar aquí
Correu electrònic: amarch@esplugadefrancoli.cat

 Regidor d'Agricultura, Sostenibilitat, Medi Ambient i Serveis Municipals
Xavier Rosell Cabrol
Horari d'Atenció: dijous al matí d'11 a 13 h
Agenda Pública: Consultar aquí
Correu electrònic: xrosell@esplugadefrancoli.cat

Regidor de Cultura, Festes, Comerç i TIC
Enric Mercadé Pàmies
Horari d'Atenció: dijous de 13 a 14 h i de 19 a 20 h
Agenda Pública: Consultar aquí
Correu electrònic: emercade@esplugadefrancoli.cat

Regidora d'Educació, Participació Ciutadana i Acció Social
Anna Garcia Gené
Horari d'Atenció: Dimarts de 10 a 12 h. Disponibilitat a les tardes.
Agenda Pública: Consultar aquí




Regidor
Jordi Torre Bergadà
Correu electrònic: jtorre@esplugadefrancoli.cat


Regidora
Rosa Sànchez Pérez

Correu electrònic: rsanchez@esplugadefrancoli.cat

Regidor
Moisès Ferrete Bofarull
Correu electrònic: mferrete@esplugadefrancoli.cat

Regidor
Francesc Sánchez López
Correu electrònic: fsanchez@esplugadefrancoli.cat