Impulsat per AOC   

Ajuntament Totes les administracions
Portada > L'Ajuntament > El consistori





SISTEMA DE GESTIÓ AMBIENTAL:

AMB EL SUPORT DE:



El consistori

 

Alcaldia i regidories d'Urbanisme, Promoció Econòmica i Habitatge
Josep M. Vidal Minguella
Horari d'Atenció: Dimecres de 9 a 14 h
Agenda Pública: Consultar aquí
Correu electrònic: jmvidal@esplugadefrancoli.cat

1ª Tinent d'alcalde i regidora de Ciutadania, Esports i Igualtat
Aida Morgades Agüera
Horari d'Atenció: dimecres d'11 h a 13 h. Disponibilitat també a les tardes.
Agenda Pública: Consultar aquí
Correu electrònic: amorgades@esplugadefrancoli.cat


2ª Tinent d'Alcalde. Regidora de Serveis Socials, Sanitat, Hisenda i Personal
Laura Ruiz de Porras Rosselló
Horari d'Atenció: dijous al matí de 9 a 11 h fixe
Agenda Pública: Consultar aquí
Correu electrònic: lruiz@esplugadefrancoli.cat

3a Tinent d'Alcalde. Regidora de Turisme i Comunicació
Laura Poblet Badia
Horari d'Atenció: Dilluns d'11.30 a 13.30 h
Agenda Pública: Consultar aquí
Correu electrònic: lpoblet@esplugadefrancoli.cat

 Regidor d'Agricultura, Sostenibilitat i Medi Ambient i Serveis Municipals
Xavier Rosell Cabrol
Horari d'Atenció: dijous al matí d'11 a 13 h
Agenda Pública: Consultar aquí
Correu electrònic: xrosell@esplugadefrancoli.cat

Regidor de Comerç, Cultura, Festes i Tecnologies de la informació  
Enric Mercadé Pàmies
Horari d'Atenció: dijous de 13 a 14 h i de 19 a 20 h
Agenda Pública: Consultar aquí
Correu electrònic: emercade@esplugadefrancoli.cat

Regidora d'Educació, Transparència i Participació Ciutadana
Anna Garcia Gené
Horari d'Atenció: Dimarts de 10 a 12 h. Disponibilitat a les tardes.
Agenda Pública: Consultar aquí




Regidor
Jordi Torre Bergadà
Correu electrònic: jtorre@esplugadefrancoli.cat


Regidora
Rosa Sànchez Pérez

Correu electrònic: rsanchez@esplugadefrancoli.cat

Regidor
Moisès Ferrete Bofarull
Correu electrònic: mferrete@esplugadefrancoli.cat

Regidor
Francesc Sánchez López
Correu electrònic: fsanchez@esplugadefrancoli.cat